Únor 2009

V Londýně

28. února 2009 v 10:00 | --M!ke-- |  Miley Cyrus
Hezká photečka ..=)


Zítra tu nejsem ...

27. února 2009 v 21:41 | --M!ke-- |  MoeKecy
Ahojky všichni!
Zítra tu nejsem.Možná sem vám to už psala, ale jdu kámošce na narozeniny. Budu tam i spát, takže se tu objevím v neděli. Od pondělí do pátku mám jarní prázdniny, takže tu bude článků hooodně.
Mám přednastavené články na zítřek. Nějaké photoshooty Miley a zkusím se podívat i po nějakých z PB.
Nezapomeňte pro mě hlasovat. Mám to v menu. Jinak děkuji všem, který mi hlásli, ale pořád nejsem první no newa.
Takže ještě jednou. Zítra tu nejsem.Oběhnu ještě dneska sbééčka a všichni se koukněte na ty photoshooty jsou fakt cool. =)
Tak se tu všichni mějte hezky. Papa --M!ke--


Photoshoot 0.6

27. února 2009 v 21:17 | --M!ke-- |  Miley Cyrus
Tento shotíík je určo ještě když byla trošičku menší =D

Obrázek “http://www.mymostwanted.com/gallery/data/1695/medium/miley-cyrus_dot_com-modeling2006set1-005.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.mymostwanted.com/gallery/data/1695/medium/miley-cyrus_dot_com-modeling2006set1-002.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Photoshoot 0.5

27. února 2009 v 21:16 | --M!ke-- |  Miley Cyrus
miley-cyrus_dot_com-modelingset14-054miley-cyrus_dot_com-modelingset14-052

For me .. od mého sbénka Andrei

27. února 2009 v 15:10 | --M!ke-- |  Diplomky
Děkujíí je pěkný =)

Photoshoot 0.3

27. února 2009 v 15:00 | --M!ke-- |  Miley CyrusPhotoshoot 0.2

27. února 2009 v 14:00 | --M!ke-- |  Miley Cyrus

Photoshoot 0.4

26. února 2009 v 18:14 | --M!ke-- |  Miley CyrusPhotoshoot

26. února 2009 v 18:09 | --M!ke-- |  Miley CyrusAvatary

26. února 2009 v 17:52 | --M!ke-- |  Miley Cyrus


I Miley Cyrus

26. února 2009 v 17:46 | --M!ke-- |  MoeKecy
Jak sem říkala na tento blog budu přidávat i Miley. Psala sem to tu, když tu byla rekonstrukce.
Takže teď zase chvíli tu budou článečky o Miley. x)

Rozhovor s Avocadem

26. února 2009 v 16:57 | --M!ke-- |  Prison break
Určitě si všichni vzpomínáte na takového velkého chlápka z první série, který naháněl každému vězni hrůzu. V jeho cele se ocitl Tweener, tak i Bellick. Jméno vězně je Avocado, kterého ztvárnil herec Daniel Allar. Je to sice dlouho, kdy byla 1.řada, ale my si to připomene tímhle rozhovorem.


Otázka: Znal jsi Prison Break ještě předtím, než si se připojil k seriálu?Daniel Allar: Jo jo, znal. Vlastně jsem byl zvažován na jednu z 4 nebo 5 rolí v seriálu. Četl jsem jen T-Baga. Byl bych jinej a zajímavej T-Bag, ale všechna čest panu Knepperovi. Je úžasný a odvádí opravdu skvělou práci. Je zábava ho sledovat, protože vás vždycky něčím překvapí.

Otázka:Znal jste pana od castingu, ale jaká byla vaše reakce na roli Avocada?

DA: Pamatuju si, že když jsem přečet stránky, které mi dal, připadal jsem si hrůzostrašně, slizce a zeptal jsem se, jestli si můžu vzít sprchu.Otázka: Jak byl na papíře popsán Avocado?

DA: Pamatuju si, že toho bylo velmi málo. Měl jsem přijít se svými nápady, jako případné pozadí, ale nic mě nenapadalo. Scény, které jsem četl a které mi daly, nikdy nebyly použity v seriálu. Až do doby, kdy jsem uviděl scénář pro mojí druhou epizodu, tam sem se dozvěděl mé příjemní, bylo to Bolz-Johnson. V první scénáři jsem byl jen Avocado. Byly tu dvě základní věci, které byly jasné. Tenhle chlápek měl být děsivej záporák, kterej byl za dobře s Bellickem a měl za to určitý výhody. Jednou výhodou byla ta, že jsem dostal to, co jsem potřeboval.

Otázka: Od prvního dne cítil Avocado sympatie k Tweenrovi. Omezoval vás kontakt s Lanem Garrisonem.

DA: Na place jsem nějak nevyčníval. Nezačínám konverzace nebo prostě nezaměstnávám nějak lidi, protože se jim nechci plést do cesty, ať už je jejich práce jakákoliv. Chci jim dát prostor k tomu, aby mohli vše dělat na plno. Na place u filmu nebo seriálu vždycky hodně čekáte. Je tam hodně očí, které musí všechno vidět a všechno přichystat. Všichni musí být spokojení. Chci být vždy připraven pomoci. Před scénou jsme si to vždycky rychle přeříkali, ale myslím že Lane byl ze mě docela vystrašenej. Neznamená to, že byl vystrašenej z Daniela Allara, ale z toho jak velkej sem a jak jsem vypadal. Později ke mě přišel a začal mluvit o jednom velkým kamarádovi, kterého měl.

Otázka: Tweener zřejmě na Avocada použil žiletku, ale bylo někdy vůbec vyřčeno co se
stalo?

DA: V následující scéně je pro to nějakej španělskej výraz. Vypadalo to, že bych se měl vrátit brzo.
Byly by to dny a ne týdny. Takže cokoliv co pořezal nevykrvácelo a nebo úplně neodpadlo.

Otázka: Neuvažovali o tom, že by ukázali onu scénu a nebo alespoň krev. Nebo se drželi hesla, že co je méně vidět je více děsivější?

DA: V prvním scénáři nebylo skoro nic. Měl jsem jen zajít do cely a pak mít tričko od krve. Ale pak to přepsali a udělalo se to tak, jak jste to mohli vidět. Myslím, že měli připravenou i krev, ale nakonec ji nepoužili.

Otázka: Jaká byla spolupráce s Lanem Garrisonem?

DA: Je to hoper, ale ne zas takovej jako v seriálu. Věděl jak se držet mimo cestu lidem, kteří museli něco dělat, ale většinou měl v uších iPod nebo kecal s lidmi, kteří pracovali na place. Jeho soustředění na některé scény bylo opravdu intenzivní. Obzvláště na scénu, kdy vyprávěl Michaelovi svou beznaděj a to, jak ukradl kartičku, která byla velmi cenná. Bylo to opravdu dobře napsané a zahrál to fakt dobře. Tahle scéna otevřela každému oči, takže jim ho pak bylo víc líto.

Otázka: Po útěku osmi vězňů z Fox River se seriál obrátil mimo zdi vězení. Čekal jste, že ještě uvidíme Avocada?

DA: Od začátku mi bylo řečeno, že se budu objevovat jen zřídka. Takže jsem si řekl: " Objevím se ve dvou epizodách a v ukázkách na ty další. A dál uvidím co se stane." Doslechl jsem se od svého agenta, že bych se mohl objevit v třetí nebo čtvrté epizodě druhé série. Myslel jsem, že mají nějaký důvod, že se někdo vrátí nebo tak. Vypočítal jsem si, za jak dlouho by mi měli zavolat, ale nakonec nezavolali. Sem rád, že jsem neřekl kamarádům, že se vrátím.
Pak jsem sledoval seriál a v jednom flashbacku se objevil můj obrázek na 1,4 sekundy. Moje hlavní spojení se seriálem byl Tweener, takže když ho pak Mahone zabil myslel jsem si, že je to konec. Ale to jsem ještě nevěděl co se chystají udělat.

Otázka: Když už jste zmínil Avocádův vztah s Bellickem, jaké to bylo, když jste byli spoluvězni?

DA:
Z osobního hlediska mám Wada Williamse opravdu rád. Měli jsme možnost sdílet některé životní situace, takže to byla zábava. Byl jsem rád, že s ním můžu pracovat. Když byl pak u mě v cele, neměl už žádnou moc. Byl prostě regulérní vězeň, takže sem byl ve výhodě.

Otázka: Měl Avocado takové chutě předtím než vstoupil do vězení?

DA: Pravděpodobně měl jen své potřeby a pomáhalo mu to v ochraně ve vězení.Otázka:
A poslední otázka, co je za jméno Avocado?

DA: Fakt nevím (Smích).


Nakonec se s námi Daniel Allar podělil o jeho představu Avocadovo minulosti.

Vypadá to, že jsem měl podobnou minulost jako T-bag. Možná někdo z jeho rodičů strávil čas na jihu. Asi nedodělal školu, ale určitě byl inteligentnější než někdo, kdo dodělal školu. Nikdo mu nedal šanci a všichni ho odsoudili dřív, než ho stačili opravdu poznat. Udělal všechno pro to, aby dostal to, co chtěl. A nebral si s ničím servítky.

Epizoda + Amaury

26. února 2009 v 16:43 | --M!ke-- |  Novinky
Zjistila jsem název 24.epizody 4x24 - Free.
Amaury Nolasco má novou přítelkyni Jennifer Morrison, se kterou byl spatřen v Madison Square Garden. Jennifer určitě znáte z role doktorky Cameronové ze seriálu Dr. House.

musím jj ... pp =)

25. února 2009 v 20:29 | --M!ke-- |  MoeKecy
Mno wim ... přidala sem jeden trailer ae opravdu musím dneska bylopravdu těžkej den doufám, že zejtra přidám víc. A v sobotu du spát ke kámošce takže asi předpřipravím články mno v pátek vám k tomu řeknu víc.
Tak pp =)

Trailer Trailer - 4x01 - Scylla

25. února 2009 v 19:47 | --M!ke-- |  Videa

jsem z5 ...=)

25. února 2009 v 19:29 | --M!ke-- |  MoeKecy
Ahoooj lidi ..

na compa sem se dostala až teď, protože sem byla za 1.venku a za 2.sem měla docela dost práce do školy mno a teď tak maximálně do 20:30 hodin tu můžu být .. Sice toho moc nestihnu přidat na blog a SbéénQa oběhnout asi taky .. Oběhnu vás zítra nebo v pátek, protože zítra zase do 17:00 nebudu doma.
No jo, to je ta 8.třída. Hooodně úkolů atd. Docela jsem se rozpovídala, ale jdu se kouknout na nějaký články a přidám vám sem je .. =) Tak zatím pp

Plosím vás o hlásQy ..

24. února 2009 v 18:32 | --M!ke-- |  MoeKecy
Ahojík všichni!

Plosím vás o hlásQy TADY.. Jsem tam jako --M!ke-- je tu 2.kolo VGS .. Hlásněte mi plsky a napište kolikátý to byl hláseQ a já vám udělám diplomek ... Děkujíí x)

Momenty, které byly nejhorší - část I.

24. února 2009 v 18:04 | --M!ke-- |  Prison break

To pálí, pálí


Značná část Michaelova tetování na jeho zádech byla spálena.
Epizoda:
By the Skin and the Teeth
Moment: Michaelův plán už jednou selhal, a tak si opatřil uniformu bachařů a vydal se prozkoumávat vězení za zdí. Michael se ale musí schovat před jedním z bachařů a přitom se opře o horké vodní potrubí a začne si pálit záda.
Nick Santora: Co udělalo scénu opravu realistickou, byl zvuk "syčení", který jsme později přidali. Lidé neví, jak důležitá je post-produkce a tým, který dokončuje seriál. Jen takové malé zasyčení může udělat opravdu hodně.
Smrt prezidenta


Carolyn Reynolds se zbavuje konkurenta
Epizoda :
Flight
Moment: Hned po tom, co si Společnost objedná smrt Carolyn Reynoldsové, je připraven přípitek, který má vypít .....prezident USA.
Seth Hoffman: Původně jsme přemýšleli, že na konci první sezóny necháme zemřít vice prezidentku Reynoldsovou, abychom ukázali, jak mocná je Společnost. Ale když jsem začali probírat scénář v naší místnosti, bylo nám jasné, že je lepší mít jednoho představitele záporňáků než celou Společnost. A když to měla být Carolyne, proč by nemohla být rovnou prezidentkou?

Koupelnová scéna Sáry

Kellerman mučí Sáru ve vaně
Epizoda:
Disconnect
Moment: Kellerman obdržel rozkaz zabít Sáru, ale předtím, než to udělá, musí zjistit určité informace. Pořád ji topí ve vaně a když nedosahuje výsledku, přinese žehličku....
Monica Macer: Z téhle scény jsme byli všichni vzrušení. Taky díky tomu, že každá scéna s Kellermanem a Sárou byla opravdu skvělá. Když jsme o tom poprvé přemýšleli, chtěli jsme to mučení nějak vystupňovat. Vlastně to navrhla naše asistentka Christian Trokey. Potom jsme si ověřili, zda-li je to možné, a dohodli se na tom, že to bylo přesně to, co jsme hledali.
Zack Estrin: Je to jedna z mých nejoblíbenějších scén v celém seriálu. Dva skvělý herci, kteří dělají to, co umí. Opravdu skvělé!
Nick Santora: Mimochodem, skvělá práce produkčního týmu, protože postavili vanu, skrz kterou jsme mohli točit. Měli jsme opravdu skvělý tým lidí.

Ztracení mysli
Michael se na samotce zbláznil
Epizoda:
J-Cat
Moment: Michaelův plán se začíná rozpadat. Nejdříve se jeho první pokus nepovedl a nyní ztratil velkou část svého tetování, když si popálil záda.
Monica Macer: Tuhle scénu opravdu dobře naplánovali. Vzpomínám, že kvůli tomu připravili dokonce tři vězeňské zdi. Jedna byla normální betonová zeď vězeňské cely. Druhá byla vatová zeď, do které Michael mlátil. A třetí byla normální zeď, na které byla rozstříkána krev po tom, co do ní Michael mlátil.

Past na rodiče

Kellerman a Hale zabili LJ matku a nevlastního otce.

Epizoda: The Olde Head
Moment: Kellerman chce LJ, ale jak daleko dokáže zajít?
Nick Santora: Když jsme se rozhodli, že ukážeme smrt LJ matky a nevlastního otce, jak budou ležet mrtví na zemi, tehdy jsem si uvědomil, že nebude jen takový normální seriál.
Monica Macer: Na téhle scéně je zajímavé, že jsme chtěli nějak napravit LJ nevlastního otce. Od prvního okamžiku bylo jasné, že ho LJ nemá rád. Ale na konci se ukáže, že je to on, kdo zachrání LJ život.

Wallpapery 0.2

23. února 2009 v 20:56 | --M!ke-- |  Prison break